Dijital Grubu

www.kumasfirsati.com

Türkiye’nin en büyük online kumaş ve dikiş ürünleri satışı yapan platformu Kumaş Fırsatı markasını bünyesinde barındıran Gemko Grup bu alanda yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Türkiye'nin en büyük online kumaş satış sitesi olan Kumaş Fırsatı; kumaş ve dikiş alanında çok zengin bir çeşide sahiptir.

Yüzlerce yıldır devam eden, modası hiç geçmeyen kumaş ve dikiş dünyasını teknoloji ile birleştiren, bir anlamda dijital bir kumaş mağazası olan Kumaş Fırsatı 2014 yılında kuruldu.

Kendi alanında sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en hızlı büyüyen online kumaş platformu olan Kumaş Fırsatı, kumasfirsati.com sitemizde, her gün en kaliteli kumaşları ve tuhafiye ürünlerini en uygun fiyatlarla siz değerli üyelerimiz için satışa sunmaktadır.

Giyim kumaşları dışında, nakışlık kumaşlar, ev tekstili kumaşları, tuhafiye, hobi ve aksesuar ürünleri ile birlikte Singer ve Pfaff dikiş makinalarının da satışını yapılmaktadır.

Artık bu gücümüzü tüm dünyada sergilemek üzere 2019 yılında yurt dışı satışlarına başlayan Kumaş Fırsat kısa vadede alanında dünyanın en büyük online kumaş ve dikiş platformu olmayı hedeflemektedir.

www.gemkoshop.com

Gemkoshop 2022 yılunda faaliyerline başlamıştır. Gemko markasının ürettiği tüm ürünleri hem b2c hemde b2b olarak online satışlarını gerçekleştirmektedir. Hızla büyüyen gemkoshop kısa zaman içinde yurtdışında da satışlara başlamıştır.