Yönetim Politikası

Gemko grup olarak etkin kalite yönetim sistemi ile birlikte çalışanların ve tüm ilgili tarafların sağlık, güvenlik ve memnuniyetlerini ana felsefe olarak dikkate alıp, çevresel sorumluluğumuzu tüm faaliyetlerimizde özenle uygulamaktayız.

Çalışmalarımızda insana, topluma, çevreye ve tüm dünyaya saygı ve sorumluluk çerçevesinde yapmaya özen gösteriyoruz. Global sürdürülebilirlik politikamız tüm finansal ve üretim operasyonlarda önceliğimiz.

Başarıyı esas alan grubumuz, sadece finansa odaklı olmayan; kaliteye, insana, itibar yönetimine, etkin kaynak kullanımına, geri dönüşüm ve inovasyon kültürüne aynı zamanda da en başta adil rekabet ve etik değerlere önem veren bir anlayış sergilemektedir.

Her gün mükemmeli arayan, kendini geliştiren inovatif gelişmelere ayak uydurmaya çalışan bir Yönetim felsefesine sahibiz. Tüm pazarlama modellerimizde 360 derece dijital pazarlama yapmaya azami dikkat ediyoruz.

Kullandığımız teknoloji sistemleri ile dijital olarak hem online hemde offline tüm iletişim araçlarımızda şeffaf, ulaşılabilir, eleştiriye açık ve sürekli gelişen sistemler kullanıyoruz.

Tüm kadrolarımız 360 derece dijital pazarlama konusunda, müşterilerimize, bayilerimize ve tüm satış kanallarımıza hizmet yolunda sürekli eğitimler almaktadır.

Markalarımızın Pazar paylarını artırarak büyümek ve en önemlisi ihracat odaklı büyüme temel prensibimizdir.

Mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu tedarikçi odaklı çalışmaktayız.